قوانین

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی بازانو به دقت ملاحظه فرمایید

 ورود کاربران به وب‏‌سایت یا اپیکیشن بازانو هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی بازانو و سایر خدمات ارائه شده توسط بازانو به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات بازانو است توجه داشته باشید که ثبت هر کالا یا خدمات یا درج عکس  نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بازانو از سوی کاربر است .

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بازانو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بازانو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت یا اپلیکشن به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، یا هرگونه استفاده از خدمات بازانو اقدام کند.

همچنین از آنجا که بازانو یک وب‌ سایت و اپیکیشن است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ ای به خرید کالا یا خدمات از طریق این سیستم اقدام می‌کند بازانو  هیچ مسولیتی در خرید و فروش محصولات و ارائه خدمات  شما  ندارد.

سیاست‏‌ های رعایت حریم شخصی

بازانوبه اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت و اپلیکشن استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

بازانو متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌ تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت و اپلیکشن را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از این سیستم بازانو، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید

 

  قانون وب‏‌ سایت یا اپیکیشن

گذاشتن هر گونه تصاویر نامربوط یا غیر از شنوعات اسلامی باید پرهیز شود.و در صورت گزارش تخلف شما از این قوانین اکانت شما حذف می شود .

ادرس و یا شماره تماس دروغین یا ساخت پروفایل دروغین پی گرد قانونی دارد.

حق تبلیغات منفی یا بر پایه دروغ پیگیری قانونی دارد .

1_این وب سایت و اپلیکشن تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2_کپی مطلب از این وب سایت و اپلیکشن با ذکر منبع بلامانع است.

3_نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد به دلیل این که در نوشتار باید تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

4_مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک ، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد.همچنین مطالب که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی دارای بار حقوقی باشد ، ویرایش یا حذف خواهد شد .

5_ و کسانی که این وب سایت یا اپیکیش ثبت عضو میشوند باید به درستی اطلاعات خود را وارد کرده  در این صورت اگر اطلاعات وارد شده نادرست باشد مدیریت سایت پیج را حذف خواهد کرد.

6_ ثبت نام و فعالیت هر شخصی در سایت با هر زبان ، نژاد و محل سکونتی در سایت و اپلیکشن آزاد است

7_ توهین به هر شخص ،  نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.

8_ تمامی اعضا  باید توجه کافی را برای نگه داری از پسورد خود داشته باشند.

9_ کسب و کارهای  برگزیده هفته ، توسط خود اعضا انتخاب می شود. این انتخاب با استفاده از امتیاز دهی به هر کسب و کار انجام می گردد و مطالبی که در هفت روز گذشته بالاترین امتیار را داشته باشند ، در این قسمت نمایش داده می شوند.

10_ در صورتی که عضوی پیام های خصوصی رکیک دریافت کند باید ارسال کننده را در لیست سیاه قرار دهد. نباید پبام های خصوصی افراد را در قسمتهای عمومی سایت یا اپلیکشن قرار دهد چرا که این کار تخلف محسوب شده و اکانت خود فرد مسدود خواهد شد